2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Psary
Dodane 06 maja 2024

Pokojowa do hotelu *** / sprzątanie pokoi - z doświadczeniem

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy osoby do pracy na stanowisku pokojowej w hotelu 3-gwiazdkowym. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin. (Jest również możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin.)

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych,

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach gospodarczych,

  • przywiązywanie wagi do czystości w obiekcie.

Szukamy osoby:

  • pracowitej i dokładnej,

  • z predyspozycjami do pracy fizycznej,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Praca w kameralnym hotelu 3-gwiazdkowym.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania CV.

Lokalizacja

Psary,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Psary
ID: 837607377