2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Warmińsko-mazurskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Olsztyn
Tomasz
Dodane 21 maja 2024

Podwykonawca/kurier Inpost Olsztyn, jak to Inpost- małe paczki

Wynagrodzenie

16 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - urządzenia Paczkomat.

Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje ponad 20000 urządzeń Paczkomat na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa! Naszą misją jest dostarczanie radości i wygody każdego dnia. To dzięki Twojej pracy codziennie dowozimy naszym klientom tysiące paczek. Każda z nich ma swoją oddzielną historię, nadawcę i odbiorcę. Wybierz naszą Paczkę – możemy Ci wiele zaoferować!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

W związku z dużym rozwojem poszukujemy do oddziału w Olsztynie:

Podwykonawcy/Przewoźnika na terenie części woj. Warmińsko-Mazurskiego

Zadania:

  • Doręczanie i odbieranie paczek od klientów prywatnych i firmowych oraz obsługa paczkomatów na wybranej trasie w woj. Warmińsko-Mazurskim.

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • czynnego prawa jazdy kat. B,

  • własnej działalności gospodarczej (rozliczenie na VAT),

  • własnego środka transportu lub kilku (auto typu BUS min. L3H2 koloru białego, nie starszy niż 8lat),

  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta,

  • zaangażowania we współpracę z nami i naszymi klientami,

  • dyspozycyjności.

Doświadczenie w branży kurierskiej będzie Twoim dodatkowym atutem.

Czego możesz oczekiwać od nas:

  • współpracy na podstawie umowy kurierskiej,

  • stałego rejonu i gwarancji terminowych płatności,

  • stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwości skorzystania z usług naszych partnerów biznesowych (np. w zakresie oznakowania auta),

  • partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością,

  • możliwości rozwoju floty

  • wspólnego celebrowania wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych.

  • dostępu do karty Multisport, atrakcyjnych ubezpieczeń na życie

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez OLX

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 666863835