2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Słomniki
Izabela
Dodane 13 maja 2024

Płatny staż w Dziale Logistyki Zaopatrzenia

Lokalizacja

Słomniki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intersnack Poland sp. z o.o. poszukuje stażysty w Dziale Logistyki Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Niedźwiedź k/Słomnik

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy planowaniu dostaw komponentów niezbędnych do procesu produkcji;

  • Wspieranie procesu kontroli i weryfikacji stanów magazynowych;

  • Wystawianie zamówień i wysyłanie ich do dostawców;

  • Wspieranie specjalisty w zakresie uzupełniania różnych baz danych oraz ich aktualizacji;

  • Awizowanie dostaw komponentów w systemie DS.;

  • Tworzenie nowych indeksów komponentów w systemie Ross;

  • Pozyskiwanie danych od dostawców niezbędnych do uzupełnienia baz danych m.in. dla organizacji odzysku;

  • Wspomaganie specjalisty w procesie nowych projektów, wysyłanie maili przypominających, weryfikacja terminowości dostaw;

Szukamy Osób, które:

  • Są absolwentami lub studentami ostatnich lat

  • Chcą zdobywać doświadczenie pod okiem osób doświadczonych

  • Cechują się chęcią poznawania nowych rzeczy

  • Posiadają wysokie kompetencjach interpersonalnych

  • Swobodnie posługują się programem Excel

Co oferujemy:

  • Płatny staż w ramach umowy zlecenia

  • Nowoczesne i przyjazne miejsce pracy

  • Poznanie najlepszych praktyk dotyczących obszaru logistyki

  • Feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju

  • Kulturę pracy opartą na wsparciu, współpracy oraz otwartości

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słomniki,

Małopolskie

Małopolskie, Słomniki
ID: 734221911