2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Płatny Staż w Dziale Jakości

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy ambitnych ludzi pełnych pasji, którzy w pracy stawiają na ciągły rozwój i nowe technologie. Posiadają chęci do intensywnej i rozwojowej pracy.

Brembo to znana włoska marka, która od ponad 60 lat dostarcza systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w kilkunastu krajach, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w naszym kraju zatrudniamy ponad 2000 osób. Pozycję na rynku budujemy dzięki nieustannemu rozwojowi w kierunku nowych technologii oraz wysokiej jakości naszej pracy.

Płatny staż w dziale jakości

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Ponad połowa pracowników Brembo w Dąbrowie Górniczej pracuje dłużej niż 5 lat. Wielu z nich swoją karierę zaczynało właśnie jako stażysta.

Zaczynając swoją przygodę od stażu poznajesz firmę Brembo i masz czas na rozwój, udział w szkoleniach oraz ciekawych projektach. To z pewnością okres zdobywania wartościowych doświadczeń w branży automotive. Zobacz, co oznacza dla Ciebie staż w Brembo:

  • Wykonujesz merytoryczne zadania – kawę robisz dla siebie

  • Opiekuje się Tobą Kierownik oraz dedykowani do określonych zadań mentorzy

  • Bierzesz udział w pracach projektowych na rzecz Klientów Brembo

  • Jesteś stażystą maksymalnie 12 miesięcy – po tym okresie mamy nadzieję, obejmiesz samodzielne stanowisko

  • Od pierwszego dnia jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę

  • Otrzymujesz stałą pensję oraz premie regulaminowe

Twoje zadania

  • Przygotowanie danych procesowych oraz systemowych

  • Wykonywanie analiz

  • Przygotowanie raportów jakościowych

  • Analiza oraz aktualizacja dokumentacji procesowej

Wymagania

Ważne dla nas są Twoje predyspozycje:

  • Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Gotowość na nauki obsługi narzędzi typu suwmiarka, tokarka, szlifierka

  • Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word w stopniu podstawowym)

  • Sumienne i rzetelne podejście do pracy

Nie jest konieczne, ale miło jeśli:

  • Interesujesz się motoryzacją, zagadnieniami automotive

Oferujemy

Kiedy Ty będziesz się rozwijać, my zadbamy o Ciebie… Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • Pensja stała

  • Premie i dodatki

  • System nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat na okres 12 m-cy

  • Możliwość zatrudnienia po stażu na samodzielnym stanowisku

Dodatkowe benefity:

  • Karta Medicover Sport dla pracownika oraz członków rodziny

  • Bony i paczki świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 916856478