2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Piaseczno
Dodane 31 maja 2024

Płatny Staż w Dziale HR

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Logwin Poland to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Płatny Staż w Zespole HR

W zespole HR dbamy o naszych nowych i obecnych pracowników poprzez wprowadzanie i aktualizację danych w systemach, monitorujemy ważności badań lekarskich i szkoleń BHP. Skrupulatnie prowadzimy akta osobowe pracowników oraz monitorujemy terminy umów na czas określony. Wzajemnie pomagamy sobie w codziennych sprawach dot. naszych pracowników.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·         skanowanie dokumentacji pracowniczej w związku z wdrożeniem e-teczki

·         wsparcie w prowadzeniu administracji personalnej

·         wprowadzanie i aktualizacji danych w systemie kadrowo-płacowym

·         wsparcie w administracji benefitów pracowniczych

Oferujemy:

·         Płatny 3-miesięczny merytoryczny staż, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie

·         Pracę w trybie stacjonarnym

·         Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki

·         Brak dress code

·         Bezpłatny parking

·         Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką

Kogo poszukujemy:

·         Absolwentów lub studentów kierunków ekonomicznych, społecznych np. zarządzanie zasobami ludzkimi,

·         Dobrze posługujących się MS Excel i posiadających umiejętności analityczne

·         Posługujących się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym – mile widziane

·         Osób dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku

Zdobądź ładunek doświadczenia i skorzystaj z logistycznej palety możliwości rozwojowych!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 918847505