2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Dolnośląskie
  6. Programista - Wrocław
  7. Programista - Krzyki
Dodane 07 maja 2024

Płatny staż Junior Fullstack Software Developer

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Syma Polska sp. z o.o. poszukuje do swojego biura znajdującego się na ul. Przyjaźni energicznej osoby na staż na stanowisko:

Junior Fullstack Software Developer

O nas

Aktualnie prowadzimy projekty budowy aplikacji webowych oraz mobilnych (Android i iOS) dla firm na rynkach logistycznych, zielonej energii oraz usług księgowych i finansowych.

Technologie których używamy: Flutter, Node.js, Dart, JavaScript, SQL, HTML, CSS, Python, VS Basic.

Zakres obowiązków:

·  Budowa aplikacji internetowych i mobilnych,

·  Utrzymanie i rozwój stworzonych oraz działających już aplikacji,

·  Projektowanie, zarządzanie i optymalizowanie baz danych,

·  Integracja aplikacji z zewnętrznymi systemami informatycznymi.

Nasze Wymagania:

·  Znajomość podstaw jednego z głównych języków programowania (Java Script, Java, Python, C++, C#),

·  Podstawy planowania i projektowania relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,

·  Dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu (praca w biurze),

·  Zdolność do szybkiego uczenia się i chęć samorozwoju,

·  Znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym),

·  Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

·  Znajomość języka SQL i doświadczenie w tworzeniu zapytań do bazy danych opartej na SQL,

·  Znajomość obsługi nierelacyjnych baz danych (MongoDB, Firebase),

·  Znajomość / doświadczenie w budowaniu aplikacji z użyciem SDK Flutter i języka Dart / JavaScript,

·  Znajomość HTML, CSS, JavaScript do projektowania stron / front-endu aplikacji,

·  Python w zakresie analizy / przetwarzania danych,

·  Podstawowa znajomość języka włoskiego.

Oferujemy:

·  Wynagrodzenie

·  Uczestnictwo od wstępnej fazy w projektach rozwoju zaawansowanych aplikacji biznesowych,

·  Szkolenie i ciągła nauka w zakresie programowania software z użyciem różnych technologii, wsparcie programistów z kilkuletnim doświadczeniem,

·  Wprowadzenie w specyfikę pracy, rynku i branży.

·  Duża niezależność i szansa na realizowanie własnych pomysłów,

·  Praca w zgranym, młodym zespole ambitnych ludzi.

W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Syma Polska sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Przyjaźni 6/U5, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 916632014