2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Swoszowice
Dodane 29 maja 2024

Plastyk / asystent artystyczny

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polsko-angielskie przedszkole artystyczne LENKOWO poszukuje: asystenta artystycznego.

Zakres obowiązków:

- dbałość o wystrój przedszkola,

- przygotowywanie różnego rodzaju dekoracji, ozdób, graficznych materiałów,

- prowadzenie warsztatów tematycznych,

- wsparcie nauczyciela wychowania przedszkolnego przy dzieciach (jako osoba wspierająca),

- realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,

- aktywna współpraca z zespołem.

Wymagania:

- wykształcenie idące w parze z plastyczną/graficzną pasją,

- umiejętność pracy z dziećmi, empatia,

- mile widziane: znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- elastyczny czas pracy,

- prywatną opiekę medyczną (możliwość rozszerzenia na całą rodzinę),

- pakiet dodatkowych benefitów

- szkolenia,

- przyjazny zespół,

- kompleksowe wsparcie na etapie wdrożenia oraz w codziennej pracy.

Lokalizacja: 200 m od południowej granicy Krakowa: miejscowość Wrząsowice (dojazd komunikacją miejską).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 916627640