2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Mokotów
Hebe
Dodane 11 czerwca 2024

Planista Popytu - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja (Hebe)

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • prognozowanie popytu na poziomie produktów i kanałów sprzedaży (offline-online) z uwzględnieniem promocji, sezonowości, wdrożeń nowych produktów i informacji otrzymanych z działów współpracujących

  • przygotowywanie przekrojowych analiz na podstawie danych historycznych

  • udział w projektach rozwojowych na styku Łańcucha Dostaw i IT

  • współpraca z działem zakupów, marketingu, sprzedaży w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności produktów

  • kontakt z Dostawcami w celu zapewnienia dostępności produktów dla średnio i długoterminowych horyzontów planowania popytu

Nasze wymagania:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w obszarze planowania popytu/analizy danych i/lub łańcucha dostaw (mile widziane doświadczenie w branży detalicznej)

  • bardzo dobrze znasz MS Excel

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów zaocznych

  • w stopniu komunikatywnym znasz język angielski

  • interesujesz się obszarem łańcucha dostaw

  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia i pracy z dużą ilością danych

  • jesteś osobą dyspozycyjną, samodzielną, proaktywną

  • umiejętność programowania w VBA będzie dużym atutem

To oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Możliwość skorzystania z hybrydowego modelu pray (1 dzień z domu w tygodniu)

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport PLUS

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Fizjoterapia w biurze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919794828