2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Olkusz
Paulina
Dodane 28 maja 2024

Pierwsza praca w dziale Utrzymania Ruchu!

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Technik Utrzymania Ruchu - Pierwsza Praca w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Olkusz

Opis stanowiska:

Poszukujemy ambitnej i zmotywowanej osoby na stanowisko Technika Utrzymania Ruch. Jest to idealna okazja dla absolwentów szkół technicznych lub osób rozpoczynających swoją karierę zawodową w branży przemysłowej.

Obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii maszyn

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia ciągłości procesów produkcyjnych

  • Udział w projektach mających na celu optymalizację pracy maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie wykonanych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (minimum średnie) – preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektrotechnika

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji do nowych zadań

  • Podstawowa znajomość mechaniki, elektrotechniki i automatyki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Pracodawca oferuje:

  • Pełne wdrożenie oraz szkolenia wprowadzające

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne, bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 919842481