2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Dolnośląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Wrocław
  7. Cukiernik, piekarz - Psie Pole
Dodane 24 maja 2024

Piekarz - Browar Stu Mostów

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

W związku z rozwojem, do naszego lokalu poszukujemy fajnych, pracowitych i sumiennych osób na stanowisko Piekarza.

Obowiązki:

  • Wypiek chleba, bułek i reszty wyrobów zgodnie z recepturami;

  • Produkcja pieczywa na dzień następny.;

  • Utrzymanie porządku na swoim stanowisku jak i w całej piekarni;

  • Ścisła współpraca z Szefem Piekarni, Szefem Kuchni i kucharzami;

Wymagania:

  • Punktualność;

  • Mile widziane doświadczenie, ale jesteśmy również w stanie nauczyć Cię wszystkiego od zera;

  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach między 23-14 również w weekendy;

  • Aktualna książeczka sanepidowska.

Co oferujemy?

Przede wszystkim pracę z pasjonatami, w ciągle rozwijającym się miejscu, a poza tym:

  • Umowę zlecenie (przez pierwsze 3 miesiące), potem możliwość przejścia na umowę o prace w pełnym wymiarze.

  • Możliwość poznania zasad food pairingu w obszarze piwa i jedzenia;

  • Kartę zniżkową na produkty Browaru Stu Mostów;

  • Medicover sport i Medicover Zdrowie

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i pracę w zgranym oraz wciąż rozwijającym się zespole.;

  • Stawkę uzależnioną od umiejętności (widełki naprawdę różne);

CV prosimy nadsyłać za pośrednictwem OLX

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje. W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Browar Stu Mostów Sp. Z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 808379506