2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Świętokrzyskie
  6. Szkolnictwo - Kielce
Dodane 29 kwietnia 2024

Pedagog specjalny

Wynagrodzenie

5 500 - 5 915 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży podejmie współpracę z pedagogiem specjalnym.

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołem specjalistów CZP (psychologami, psychoterapeutami, psychiatrami, terapeutami zajęciowymi) a także rodzicami i pacjentami.

  • Współpraca w zespole mającym opracować indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne.

  • Wspieranie zespołu.

  • Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogiczne o kierunku pedagogika specjalna (warunek konieczny).

Praca w pełnym wymiarze (37,55 tygodniowo). Praca wg grafiku, placówka czynna w godzinach od 08:00 - 20:00. Możliwość pracy na konkretne godziny/dyżury

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 915259518