2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Bielsko-Biała
Dodane 12 kwietnia 2024

Pan do serwisu sprzątającego

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Mega Service to firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje :

Pana do serwisu sprzątającego

Miejsce pracy : ul. Bohaterów Monte Cassino 421, 43-300 Bielsko-Biała

Godziny pracy: system 2 zmianowy 6-14/14-22/

Zadania:

- utrzymanie czystości na terenie obiektu ( teren zewnętrzny, dopychanie wózków oraz cześć magazynowe)

Oferujemy:

-umowa zlecenie

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie na zadawane przez Państwa pytania prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu od pn- pt od 08-15.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 909618642