2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Kowalewo Pomorskie
Dodane 18 maja 2024

Pakowanie słodyczy - Praca na linii produkcyjnej - NIEMCY

Wynagrodzenie

55 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny

Poszukujemy jedynie Kobiet i Par

Firma zajmująca się konfekcjonowaniem słodyczy jednego z najwiekszych producentów na świecie poszukuje Kandydatów do pracy. Bez znajomości języka niemieckiego.

Praca dla: kobiety i pary, brak wymagań co do wieku

Miejsce pracy: Niemcy, Muhlhausen, D-99974

Wynagrodzenie: ok. 12 eur/h (brutto)

Okres pracy: Praca sezonowa - 3 miesiące

Twój zakres obowiązków:

  • pakowanie słodyczy w okolicznościowe opakowania

Wymagamy:

  • starannej i jakościowej pracy w zespole,

  • szybkości i łatwości w uczeniu się,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,

  • gotowości do pracy dodatkowej

Oferujemy:

  • zorganizowany przejazd i pobyt na terenie Niemiec,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - NIEMIECKIE WARUNKI,

  • zarobki w euro + premie za nadgodziny,

  • zakwaterowanie (dodatkowo płatne) we własnych hotelach wyposażonych w WIFI i siłownię

  • odzież do pracy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny:

+48 607 - sto osiem - 850 - Justyna

+48 601 - osiemset dwadzieścia jeden - 809 - Paulina

Lokalizacja

Kowalewo Pomorskie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kowalewo Pomorskie
ID: 790450841