2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kielce
Dodane 08 maja 2024

PAKOWANIE PACZEK Prace magazynowe 3dni w tygodniu PON-ŚR um. zlecenie

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy pracownika magazynu Firma INSTALTUBE- sklep internetowy ul. Gen. Hauke-Bosaka 1, 25-217 KIELCE

  • Asortyment: Technika grzewcza, hydraulika, wentylacja

  • Praca na zintegrowanym systemie kontroli pakowania (przeszkolenie nie powinno trwać dłużej niż 2 godziny)

  • Obowiązki: Kompletacja zamówień i pakowanie paczek, sporadycznie rozładunek dostaw, Utrzymanie porządku w magazynie

  • Oczekujemy: punktualności i sumiennego wykonywania obowiązków

  • Oferujemy:

-Umowa zlecenie

-Praca od poniedziałku do środy (7:30-15:30)

-Stawka godzinowa 27,70zł brutto

-Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

-Klimatyzowane stanowisko pracy

  • PROSIMY O WYSYŁANIE CV

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Dokładna lokalizacja
Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916900486