2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Hipolitów
Dodane 01 maja 2024

Pakowacz, operator nawijarki, lekkie produkty, praca stojąca

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Hipolitów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Masz cierpliwość do powtarzalnych czynności i umiesz docenić estetykę pakowania ?

Z uwagi na intensywny rozwój firmy szukamy pomocników do pakowania produktów - może to być praca sezonowa, ale sezon może przekształcić się w stałe zatrudnienie.

Kim jesteśmy ? ROSA PLAST sp. z o .o. – produkujemy węże i profile z tworzyw sztucznych oraz filamenty do druku 3D. Nasze wyroby powstają w procesie wytłaczania. Zajrzyj na naszą stronę internetową www.rosaplast.pl , www.rosa3d.pl

Lokalizacja pracy:

05-074 Hipolitów

Godziny pracy: praca 3 zmianowa w siedzibie firmy (6-14, 14-22, 22-6)

Na jakich maszynach będziesz pracował ?

Główne zadania to zdejmowanie produktu z nawijarki, kontrola jakości, estetyczne pakowanie (pakowarka próżniowa), etykietowanie, pakowanie w kartony.

Jeżeli będziesz chciał nauczyć się więcej, np.: (obsługa podajników, nawijarek, przygotowanie surowca) - tym lepiej dla nas :) Im więcej umiesz, tym więcej zarabiasz.

Opis stanowiska:

  • Nawijanie i pakowanie produktów - od tego zawsze zaczynamy :)

  • Jeżeli będziesz chciał nauczyć się więcej, np.: (obsługa podajników, nawijarek, przygotowanie surowca) - tym lepiej dla nas :) Im więcej umiesz, tym więcej zarabiasz.

  • praca stojąca - na hali produkcyjnej jest ciepło - cały rok

Cechy i umiejętności, które sprawdzają się na tym stanowisku:

  • zdolności manualne

  • dokładność i precyzja, dobry wzrok

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • dobra komunikacja z zespołem i przełożonymi

Wymagamy od Kandydata:

  • umiejętność czytania po polsku - do identyfikacji etykiet

  • chęć uczenia się

  • predyspozycje do majsterkowania i łatwość w nauce obsługi urządzeń,

    Dodatkowe atuty Kandydata:

doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na początek / potem jeżeli praca przypadnie Ci do gusty - możliwa umowa o pracę

  • szkolenie z obsługi urządzeń i procedur

  • dobrą komunikację z przełożonymi

  • pracę w małym zespole i dobrej atmosferze (całość zakładu ok 25 osób)

  • stabilne zatrudnienie, punktualne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Lokalizacja

Hipolitów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Hipolitów
ID: 817726734