2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Bojków
Dodane 29 maja 2024

Order picker Bleckmann

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Bleckmann to lider na rynku logistycznym w branży modowej i lifestyle. Zakład zajmuje się odbiorem, magazynowaniem i dostawą wiszących oraz pakowanych ubrań na całym świecie. Posiada 23 lokacje w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Praca dla naszego klienta to praca w międzynarodowym, profesjonalnym zespole, składającym się z fachowych i zaangażowanych osób.

Twoje obowiązki

  • Kompletowanie zamówień.

  • Planowanie (uzupełnianie półek).

  • Sortowanie, zabezpieczanie i liczenie produktów.

  • Skanowanie produktów.

  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki.

  • Kontrolowanie produktów pod kątem jakości.

Nasze oczekiwania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie logistyczne.

  • Doświadczenie w pracy ze skanerem.

  • Gotowość do pracy fizycznej.

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane).

Co Ci zapewniamy

  • Wynagrodzenie 13,27 euro brutto za godzinę.

  • Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika

  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

  • Opieka koordynatora w Holandii

  • Ubezpieczenie Holland Zorg

  • Wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto

  • Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi

  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 916872418