2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Olsztyn
Dodane 06 maja 2024

ORDER PICKER- 14,80 euro brutto!!! bez języka!

Wynagrodzenie

8 500 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Szukasz dobrej, pewnej pracy w Holandii ?? Dobrze trafiłeś !

Agencja pracy Flexcraft poszukuje order pickerów na magazynie spożywczym ! Praca jest za równo na dłuższy okres czasu jak i może być pracą tylko na okres wakacyjny- dostosujemy się do Ciebie!

Lokalizacja: Alkmaar

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zbieranie i realizacja zamówień w systemie voice-pick,

  • przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • przyjmowanie zwrotów.

OFERUJEMY :

- do stawki podstawowej 13,64 jest dodatek ADV w wysokości 8,51 % co daje stawkę 14,80 euro brutto,

- wypłaty tygodniowe,

- dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe,

- ubezpieczenie,

- transport z miejsca zakwaterowania do pracy,

- firmowe zakwaterowanie,

- opiekę polskiego koordynatora,

-pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności.

WYMAGANIA :

mile widziane prawo jazdy (nie wymagane),

zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

chęć współpracy na dłuższy okres czasu.

Zapraszamy do współpracy ! Wyślij swoje cv lub zadzwoń !

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 698975866