2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Małopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Kraków
  7. Opieka nad dziećmi - Prądnik Czerwony
Dodane 07 maja 2024

Opiekunkę w Żłobku/Klubie dziecięcym- Prądnik Czerwony

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Klub dziecięcy na Prądniku Czerwonym poszukuje osoby na stanowisko: Opiekuna w klubie dziecięcym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe (pielęgniarstwo, położnictwo, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika małego dziecka ),

  • ukończony kurs opiekuna dzieci do lat 3,

  • książeczka sanepidu,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • znakomity kontakt z dziećmi,

  • wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • punktualność, uśmiech, wysoka kultura osobista.

  • kreatywność

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć z dziećmi,

  • aktywne udzielanie się w tworzeniu i dbaniu o wizerunek klubu dziecięcego (dekoracja sali, kreatywność w zastosowaniu pomocy dydaktycznych, własne pomysły),

  • dbanie o dobre relacje z pracownikami klubu oraz rodzicami dzieci,

  • pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 727201165