2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siewierz
Dodane 02 maja 2024

opiekunka w żłobku/przedszkolu

Lokalizacja

Siewierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Ogłoszenie o Pracy: Opiekunka w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku

Miejsce pracy: Siewierz Jeziorna w "Centrum Wczesnej Edukacji" :)

Typ zatrudnienia: Pełny etat

Data rozpoczęcia: Czerwiec 2024

Opis stanowiska: Poszukujemy odpowiedzialnej i kreatywnej osoby na stanowisko opiekunki do niepublicznego przedszkola i żłobka. Idealna kandydatka powinna kochać pracę z dziećmi, być pełna energii, cierpliwa i chętna do nauki. Głównym celem będzie zapewnienie dzieciom bezpiecznego i wspierającego środowiska do rozwoju.

Wymagania:

  • Wykształcenie pedagogiczne lub związane z pracą z dziećmi (lub w trakcie studiów)

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi, np. w przedszkolu, żłobku lub jako opiekunka

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności komunikacyjne i empatia

  • Kreatywność i umiejętność organizowania zajęć dla dzieci

  • Gotowość do podjęcia pracy od czerwca 2024

Obowiązki:

  • Opieka nad dziećmi w przedszkolu i żłobku

  • Organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych i zabaw

  • Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom

  • Współpraca z innymi opiekunami i nauczycielami

  • Komunikacja z rodzicami i opiekunami prawnymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Kameralną atmosferę placówki

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pakiet szkoleń i wsparcie zespołu

Jeśli jesteś osobą pełną pasji do pracy z dziećmi i chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do wysłania CV przez portal, bądź na adres e-mail: kontakt ('małpa') cwe.pl z dopiskiem "Opiekunka - Rekrutacja". W CV prosimy o umieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Siewierz,

Śląskie

Śląskie, Siewierz
ID: 915837659