2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Głogów
Dodane 14 maja 2024

Opiekunka Osób starszych

Lokalizacja

Głogów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko: Opiekunka osób starszych

Firma: 4MED sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Firma 4MED sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko opiekunki osób starszych. Świadczymy wysokiej jakości usługi opiekuńcze dla osób starszych, zapewniając wsparcie i troskliwą opiekę w komfortowym środowisku domowym.

Obowiązki:

  • Zapewnienie opieki i wsparcia osobom starszym w codziennych czynnościach życia, takich jak higiena osobista, pomoc w przygotowywaniu posiłków, zakupy, spacery itp.

  • Monitorowanie stanu zdrowia podopiecznych i reagowanie na ich potrzeby oraz sygnały alarmowe.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z podopiecznymi i ich rodzinami.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu zamieszkania podopiecznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi będzie dodatkowym atutem.

  • Empatia, cierpliwość oraz umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych.

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Komunikatywność oraz gotowość do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie opiekuńczej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń z zakresu opieki nad osobami starszymi.

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres email: . W temacie wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko Opiekunka osób starszych".

4MED sp. z o.o. to miejsce, w którym Twoje umiejętności mogą być cenione i rozwijane. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w zapewnianiu wysokiej jakości opieki naszym podopiecznym!

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918318629