2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Kujawsko-pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Inowrocław
Dodane 15 kwietnia 2024

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Wynagrodzenie

8 370 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Poszukuję do Niemiec (okolice Bremen) Opiekunki jako zmienniczkę do opieki nad mężczyzną w wieku 83 lat na okresy od 3-6 miesięcy - do uzgodnienia.

Opiekunka:

Powyżej 55 lat (najlepiej emerytka) z doświadczeniem i chociaż minimalną znajomością języka niemieckiego, bez nałogów, umiejąca ugotować różne posiłki.

Podopieczny w pełni sprawny ruchowo, lecz z demencją, nie agresywny.

Obowiązki:

Pomoc w codziennych czynnościach tj. ubranie się, higiena osobista, podawanie leków, przygotowywanie posiłków, pranie, utrzymanie czystości

3 razy w tygodniu (wtorki, środy i czwartki) Podopieczny przebywa od godziny 8 do 16 w Domu Seniora - Czas wolny.

W poniedziałki i piątki Podopieczny przebywa z niemieckim opiekunem poza domem od godziny 8 do 12 - Czas wolny.

Opiekun mieszka w domu jednorodzinnym Podopiecznego z ogrodem, posiada własny pokój z polską telewizją Canal+ oraz własną łazienką, bardzo dobre warunki.

Dom podopiecznego znajduje się blisko domu rodziny - 50m, gdzie 1 osoba mówi po polsku

Warunki:

Pensja 1800 Euro na rękę plus zakwaterowanie i wyżywienie oraz zwrot kosztów podróży.

Opiekun otrzymuje od rodziny 120 Euro na tydzień na wyżywienie - zakup potrzebnych produktów żywnościowych oraz podstawowych środków higieny.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 821694166