2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Małopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Kraków
  7. Opieka nad dziećmi - Bronowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Wychowawca w żłobku.

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

Niepubliczny Żłobek Montessori, mieszczący się przy ul. Wizjonerów 4 w Krakowie to wyjątkowa placówka edukacyjno-wychowawcza, która w swojej pracy opiera się na pedagogicznych założeniach wybitnej pedagożki, lekarki, włoskiej innowatorki w dziedzinie edukacji Marii Montessori.

Wierzymy, że każde dziecko ma w sobie ukryty potencjał, który warto rozpoznać i rozwijać jak najwcześniej. A priorytetem dla nas jest holistyczne podejście do dziecka w duchu komunikacji empatycznej. Dlatego poszukujemy do naszego zespołu osób kreatywnych, pełnych pozytywnej energii, z zamiłowaniem do pracy z dziećmi.

Rozwijaj z nami swoją pasję zawodową!

Zapraszamy!

WYMAGANIA

Potrzebne Ci będą:

  • wykształcenie uprawniajace do pracy w żłobku (m.in. ukończenie studiów pedagogiki przedszkolnej, opiekuńczej, wychowawczej i pokrewnych, lub kurs opiekuna),

  • doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane)

  • kurs pedagogiki Montessori (mile widziane)

Ważne !

Ukończenie kursu Montessori jest obligatoryjne dla osób, które w momencie zatrudnienia nie posiadają Certyfikatu.

Żłobek umożliwia uzupełnienie kwalifikacji w trakcie pracy i  zapewnia dofinansowanie każdej nowo zatrudnionej osobie.

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • pracowitość i zamiłowanie do pracy z dziećmi

  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • od osoby zatrudnionej oczekujemy zaangażowania, kreatywności i pozytywnej energii:)

OBOWIĄZKI

Czym będziesz się zajmować:

  • organizować opiekę w warunkach stymulujących wszechstronny rozwój dzieci, oparty na szacunku i empatii,

  • prowadzić zajęcia dydaktyczno-wychowawcze metodą Montessori, dostosowane do wieku i potrzeb dzieci

  • zapewniać dzieciom bezpieczne środowisko edukacyjne

  • aktywnie się udzielać przy organizacji przedsięwzięć i imprez przedszkolnych

  • współpracować z psychologiem i logopedą

  • współpracować i pomagać innym członkom zespołu

  • współpracować z rodzicami: utrzymywanie kontaktu z rodzicami, informowanie ich o postępach i rozwoju dziecka, a także wszelkich kwestiach związanych z funkcjonowaniem żłobka

CO OFERUJEMY:

  • bardzo dobre warunki finansowe,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w systemie zmianowym, 8h/dziennie, w godz. 7:00-17:00

  • możliwość rozwoju zawodowego (uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach)

  • wsparcie na etapie wdrożenia do pracy

  • miłą, profesjonalną i bardzo życzliwą atmosferę w pracy

Jesteśmy placówką, która przygotowuje się do akredytacji PRM. Zapraszamy Cię do naszej Montessoriańskiej społeczności jak chcesz dołączyć do placówki, która oferuje edukację na najwyższym poziomie.

Prześlij swoje CV na adres kontakt

W treści CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 805830367