2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Krzyki
Dodane 16 maja 2024

Opiekun w przedszkolu anglojęzycznym, praca na 3 msc!

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Do przedszkola anglojęzycznego na Wrocławskich Krzykach, poszukujemy opiekuna na okres 3 msc: czerwiec, lipiec, sierpień.

Obowiązki:

  • Zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla dzieci.

  • Wspieranie rozwoju dzieci.

  • Praca na pełny etat, w systemie zmianowym.

  • Współpraca z zespołem.

  • Praca z małymi grupami dzieci.

  • Wspieranie nauczyciela podczas różnych aktywności.

  • Pomoc w obsłudze czynności higienicznych dzieci.

  • Budowanie relacji z dziećmi.

  • Podejmowanie inicjatyw i tworzenie własnych praktyk.

Wymagania:

  • Szacunek do dzieci i przyjazne usposobienie.

  • Odpowiedzialna osoba.

  • Kreatywna osoba.

  • Dobrze funkcjonuje w zespole.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie w pracę z dziećmi.

  • Znajomość języka angielskiego min. A2

  • Wykształcenie z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej mile widziane, ale nie obowiązkowe.

Praca w godzinach 7-17.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918678100