2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Duszniki-Zdrój
Dodane 04 kwietnia 2024

Opiekun osób starszych Dom Seniora Magdalenka Duszniki Zdrój

Wynagrodzenie

4 450 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Duszniki-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dom Seniora Magdalenka w Dusznikach Zdroju poszukuje na stanowisko

  • Opiekun osób starszych

  • Opiekun medyczny

elastyczny grafik pracy

praca w trybie zmianowym 12h- 7:00-19:00

Stawka 20 zł na rękę/h + premia uznaniowa + wyżywienie na zmianie

WYMAGANIA:

  • pozytywne podejście do osób starszych

  • wysoka kultura osobista

  • empatia, cierpliwość

  • zrozumienie oraz komunikatywność

OBOWIĄZKI:

  • pomoc pensjonariuszom w czynnościach codziennych (mycie, ubieranie, karmienie)

  • pranie oraz rozkładanie ubrań w pokojach

  • dbanie o dobre samopoczucie pensjonariuszy

  • poczucie odpowiedzialności

Kontakt 79*******95 79*******94

Lokalizacja

Duszniki-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Duszniki-Zdrój
ID: 823734618