2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Luboń
Dodane Dzisiaj o 08:03

Opiekun Klienta mKiosk mBanku - Luboń

Lokalizacja

Luboń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

mFinanse S.A. to spółka z grupy mBank, działająca na rynku pośrednictwa finansowego.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych. Ciągle rozwijająca się zespół kilkuset doświadczonych Ekspertów, których celem jest wspieranie ważnych decyzji finansowych klientów. Z myślą o potrzebach naszych klientów, planach na życie, oferujemy szeroką ofertę produktów bankowych .

Z naszymi Ekspertami możesz się spotkać m.in. w mKioskach mBanku zlokalizowanych w galeriach handlowych.

#zacznijlepiej w mKiosku mBanku

Twoje zadania

  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Prezentowanie klientom oferty produktów i usług mBanku.

  • Dopasowywanie propozycji do potrzeb klienta.

  • Udział w akcjach promocyjnych oraz budowanie relacji z klientem na rynku lokalnym.

  • Obsługa posprzedażowa.

  • Przestrzeganie standardów jakości obsługi klienta.

Do naszych zespołów poszukujemy osób, które:

  • cechuje zaangażowanie i chęć poznania zagadnień z obszaru produktów bankowych,

  • posiadają minimum średnie wykształcenie oraz praktyczną umiejętność posługiwania się MS Office,

  • są komunikatywne i otwarte na nowe doświadczenia oraz współpracę z ludźmi,

  • chcą tworzyć trwałe i oparte na zaufaniu relacje zarówno w zespole, jak i z klientami,

  • docenią współpracę z renomowanym partnerem,

  • mają gotowość przestrzegania standardów obsługi klienta.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne ramy współpracy,

  • realizację zadań w nowoczesnych mKioskach, usytuowanych w popularnych galeriach handlowych,

  • 3 miesięczny okres przygotowania i wdrożenia do realizacji zleconych zadań,

  • dostęp do programu Multisport,

  • dostęp do pakietu Medicover,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • możliwość udziału w programie poleceń współpracowników,

  • stabilne zatrudnienie – jesteśmy spółką z grupy mBanku

  • atrakcyjne bonusy,

  • możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych  - aż 85% Dyrektorów Mikroregionów to osoby, które zaczynały na stanowisku Opiekuna klienta,

  • mentoring menedżera i doświadczonych trenerów wewnętrznych, a także cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje,

  • inicjatywy dobroczynne.

W mFinanse zapewniamy najlepsze programy rozwojowe, aby doskonalić zarówno umiejętności miękkie, jak i twarde, dedykowane specyfice naszej działalności, ale to Ty decydujesz, czego chcesz się nauczyć i dokąd chcesz iść.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 712627665