2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Starogard Gdański
Dodane 20 marca 2024

Starszy Opiekun Finansowy Stefczyk Finanse, Starogard Gdański

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją. Jesteśmy społecznością.

Stefczyk Finanse w ramach swojej działalności współpracuje z firmą Saltus. Dzięki temu Nasi Pracownicy mogą otrzymywać dodatkowe, atrakcyjne gratyfikacje finansowe i rzeczowe oraz biorą udział w licznych konkursach z obszaru sprzedaży ubezpieczeń.

Twój Zakres Obowiązków:

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,

  • aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeń,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.

 Nasze Wymagania:

  • doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze Klienta,

  • otwartość i komunikatywność,

  • konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu,

  • nastawienie na współpracę i dobrą atmosferę w zespole,

  • swoboda w posługiwaniu się aplikacjami pakietu MS Office,

  • wykształcenie minimum średnie.

Co Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • nielimitowany system premiowy uzależniony od wyników,

  • wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera Wdrożeniowego,

  • gwarantowaną premię na start w okresie pierwszych 3 m-cy zatrudnienia,

  • udział w konkursach sprzedażowych,

  • system szkoleń i programów rozwojowych,

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin,

  • kafeteryjną platformę benefitów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 813565577