2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad dziećmi - Szczecin
  7. Opieka nad dziećmi - Pomorzany
Dodane 10 maja 2024

Opieka nad dziećmi w żłobku- Szczecin Gumieńce

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Żłobek na Szczecińskich Gumieńcach poszukuje cioci kochającej dzieci do opieki nad dziećmi w wieku 1-3 lat.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i jasno określone zasady jego wzrostu

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę/ umowa zlecenie

  • pracę w bardzo dobrych warunkach

  • 3 zmiany w godzinach: 6:30-14:30; 8:00-16:00; 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie na rękę 3500zł -4000 zł

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi,

  • codzienne czynności higieniczne,

  • karmienie dzieci,

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć i zabaw z dziećmi,

  • tworzenie dekoracji i przystrajanie sali,

  • pomoc przy utrzymywaniu porządku w placówce

Wymagamy

  • pozytywnego usposobienia :)

  • uprawnienia do sprawowania opieki nad dziećmi do lat 3 min. kurs opiekuna w żłobku

  • doświadczenia w pracy z dziećmi (w placówce)

  • pełnego zaangażowania w pracy z dziećmi

  • posiadania książeczki sanepidowskiej

Zainteresowane Panie prosimy o wysłanie cv

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 917177066