2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Warmińsko-mazurskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Działdowo
Dodane 17 maja 2024

Opieka do osoby starszej

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Działdowo

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Obowiązki:

  • Opieka nad osobami starszymi w ich domach lub w placówkach opiekuńczych.
  • Pomoc w codziennych czynnościach życiowych, takich jak ubieranie się, karmienie, higiena osobista.
  • Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarskimi i przypilnowanie przyjęcia leków.
  • Pomoc w poruszaniu się, w tym wsparcie przy transferze i spacerach.
  • Wykonywanie drobnych prac domowych, takich jak sprzątanie, pranie, gotowanie.
  • Towarzyszenie podopiecznym, rozmowa i aktywizacja.
  • Pomoc w dotarciu do lekarza i załatwianiu spraw medycznych.
  • Dbanie o higienę i komfort pensjonariuszy.
  • Pomoc w zakupach i załatwianiu codziennych spraw.
  • Wspieranie rehabilitacji i współpraca z personelem medycznym.

Wymagania:

  • Empatia i cierpliwość w kontakcie z osobami starszymi.
  • Gotowość do pracy w Niemczech (dla ofert zagranicznych).
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym, komunikatywnym lub biegłym lub gotowość do nauki.
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chęć do nauki i podjęcia pracy w opiece.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Sumienność i uczciwość.
  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym lub gotowość do pracy wyjazdowej.
  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy związane z opieką (mile widziane).
  • Prawo jazdy (mile widziane dla osób z autem).
  • Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu proponowania ofert pracy.

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 918959279