2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator przekrawacza / maszyny papierniczej Arctic Paper

Wynagrodzenie

7 400 - 9 630 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz stabilnej i stałej pracy w firmie, która dba o swoich pracowników? Dołącz do zespołu jednego z największych producentów papieru graficznego w Polsce. Nie martw się o doświadczenie w branży – wszystkiego Cię nauczymy.

Arctic Paper Kostrzyn S.A. oferuje:

  • średniomiesięczne wynagrodzenie brutto na start w systemie 4-brygadowym: od 7400,00 zł (zarobki zawierają wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową i premie regulaminowe). Płaca zasadnicza zależy od kompetencji kandydata.

  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Twoje zadania

  • bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych (maszyny papierniczej lub przekrawacza).

Nasze wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Arctic Paper Kostrzyn SA z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, ul. Fabryczna 1 udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Klauzula rekrutacyjna dostępna na stronie www.arcticpaperkostrzyn.com.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 636111649