2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator wypalarki do blach - NIEMCY

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wypalarki gazowej (ewentualnie plazmowej) 2 do 5-palnikowej, sterowanej numerycznie do obróbki termicznej blach o grubości do 100 mm

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako operator wypalarki do blach

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech

 Mile widziane:

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego

 To oferujemy:

  • polską umowę o pracę – na terenie Niemiec

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku – z możliwością wypracowania nadgodzin (również w soboty)

  • bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych 2-osobowych pokojach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 904343775