2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szubin
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator wycinarki laserowej EAGLE

Lokalizacja

Szubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Obsługa maszyny do wycinarki laserowej EAGLE i/lub plazmy

·       Realizowanie procesów zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

·       Ustawianie parametrów pracy wycinarki laserowej

Nasze wymagania

·       Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • możliwość przyuczenia

·       Precyzja oraz zdolności manualne

Mile widziane

·       Doświadczenie na stanowisku operatora wycinarki laserowej

To oferujemy

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       praca z dojrzałym i doświadczonym zespołem

·       możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie wiedzy

·       benefity socjalne i dodatkowe świadczenia

Lokalizacja

Szubin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Szubin
ID: 739558272