2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 01 czerwca 2024

Operator wtryskarek / Pracownik produkcji, montażu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HORPOL J.I.A.T Horeczy Sp. k. zajmująca się produkcją oświetlenia samochodowego od 1979 roku zatrudni osobę na stanowisko - Operator wtryskarek / Pracownik produkcji, montażu.

Operator wtryskarek

Opis stanowiska:

  • obsługa wtryskarek do przetwórstwa tworzy sztucznych,

  • ustawianie procesu, zgodnie z założonymi parametrami,

  • pakowanie detali oraz kontrola optyczna.

Pracownik produkcji, montażu

  • wykonywanie procesów związanych z montażem lamp samochodowych: zgrzewanie, klejenie, skręcanie, lutowanie, montowanie, itd.

  • pakowanie wyrobów oraz ich kontrola.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie w realizację zadań,

    Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienie UDT na suwnice,

  • znajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej.

    Zatrudnimy również osoby bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • bardzo dobre warunki pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • system premiowy,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Miejsce pracy Lipniki, k. Bydgoszczy ( dojazd autobusem linii nr 92 z Błonia ).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 894448180