2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wojkowice
Dodane 09 maja 2024

Operator wprowadzania danych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wojkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z planowanym otwarciem sklepu Bricomarche  Wojkowice ul Jana III Sobieskiego 271  poszukujemy  pracownika na stanowisko: Operator wprowadzania danych

Zakres obowiązków:

  •   przyjmowanie faktur w systemie

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów;

  • sporządzanie raportów;

  • kontrola stanów magazynowych;

  • obsługa mailowa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • współpraca z biurem księgowym oraz innymi działami firmy.

Wymagania:

  • dobra obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (szczególnie EXCEL);

  • skrupulatność oraz odpowiedzialność;

  •  komunikatywność;

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne formy premiowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy po zakończeniu sześciotygodniowego okresu próbnego (w tym okresie umowa zlecenie)

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie za pośrednictwem OLX  (przycisk APLIKUJ poniżej) . Informacje zwrotne w sprawie rekrutacji otrzymają Państwo 31-05-2024. Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi aplikującymi

Lokalizacja

Wojkowice,

Śląskie

Śląskie, Wojkowice
ID: 917138809