2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzin
Dodane Dzisiaj o 09:04

Operator wózków widłowych, Świebodzin, lubuskie

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia, a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie do naszego  Klienta  producenta foteli lotniczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózków widłowych aktualnym uprawnieniem na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków osobą obsługującą podnoszącą wraz z ładunkiem

Umowa zlecenie

Czas rozpoczęcia projektu: 20.05.2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

  • obsługę logistyczną części magazynowo-produkcyjnych

  • przyjęcie i rozmieszczenie towaru

  • obsługa wózków paletowych i widłowych

  • załadunek/ rozładunek towaru zgodnie z harmonogramem

  • kontrola stanu technicznego pojazdu

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • gotowość do pracy od zaraz

  • aktualne uprawnienia  na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków

     osobą obsługującą podnoszącą wraz z ładunkiem

  • gotowość do pracy 3 zmianowej

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • pakiet szkoleń

  • program płatnych poleceń pracowniczych( poleć znajomego a otrzymasz premię w wysokości nawet 1000 zł )

  • płatne nadgodziny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 918415399