2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
No Limit Spółka
Dodane 10 czerwca 2024

Operator wózków (Magazyn Wysokiego Składowania)

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

No Limit Logistyka – Kim jesteśmy? Co robimy? Od ponad 30 lat rozwijamy usługi logistyczne na terenie Europy w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, dystrybucji oraz transportu w oparciu o nowoczesne technologie oraz doświadczenie i kompetencje naszych zespołów.

Lokalizacja: Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 15 - No Limit Sp. z o.o.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie,

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, bezpłatne zajęcia językowe),

  • Posiadamy w firmie system poleceń pracowniczych-możliwość uzyskania dodatkowej gotówki za każde polecenie,

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera i wózka (przy użyciu wózków widłowych i wózków specjalizowanych),

  • Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,

  • Przyjmowania i wydawanie towaru,

  • Sortowanie i pakowanie towaru.

Wymagania:

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez UDT

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 919476596