2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Rembertów
Dodane 10 czerwca 2024

Operator wózka widłowego - Warszawa Rembertów

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. w Warszawie

Produkujemy prefabrykaty dla branży kolejowej, kanalizacyjnej, energetycznej, drogowej, kubaturowej i deweloperskiej. Jesteśmy liderem w swoim segmencie rynku i mamy ambitne plany rozwojowe. Na rynku krajowym jesteśmy obecni od blisko 30 lat.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Rembertowie na ulicy Strażackiej 58 poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego .

Zadania na stanowisku pracy:

• Załadunek i rozładunek aut

• Wywożenie prefabrykatów z hal produkcyjnych na magazyn

• Praca zmianowa w godzinach 5.00 - 13.00; 12.00 - 20.00, pon. – pt.

Wymagania:

• Zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi UDT - II WJO (mile widziane I WJO)

• doświadczenie w pracy na wózkach widłowych

• punktualność i umiejętność organizacji pracy własnej

• komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji pracownika, rodzaju zadań i wyników pracy

• Miesięczne premie za wyniki i jakość pracy

• Nagrody za innowacyjne pomysły

• Pracę w zgranym zespole

• Dofinansowanie do obiadów – cały rok

• Woda butelkowana dla Pracowników

• Zapewniamy odzież ochronną

• Konkursy dla Pracowników - Nagrody pieniężne / puchary / dyplomy

• Program rekomendacji Pracowników – „Premia za Szwagra”

• Wynagrodzenie zawsze na czas!

• Konkursy dla Dzieci naszych Pracowników

• Inicjatywy charytatywna

• Spotkania integracyjne i sympatyczną atmosferę pracy

W naszej firmie stawiamy na ludzi!

Więcej informacji od pon.-pt. pod nr telefonu 78*******98 w godzinach od 7:00 do 19:00.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 373913571