2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Piątkowo
Jagoda Kozłowska
Dodane Dzisiaj o 09:42

operator wózka widłowego UDT, praca stała, stabilne zatrudnienie

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca w znanej firmie tytoniowej, od zaraz!Nowoczesny magazyn! Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do nas już dziś!Czeka na Ciebie praca w znanej i cenionej organizacji, która dba o swoich pracowników!

Miejsce pracy: Jankowice (bezpłatny transport z Poznania, Szamotuł, Kościana)

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - opłacone wszystkie składki, płatny urlop, chorobowe itp.,
  • podstawę wynagrodzenia 5000zł brutto plus dodatki (wysoki dodatek nocny, dodatek do wyżywienia),
  • bezpłatny dojazd z Poznania, Kościana, Szamotuł,
  • możliwość skorzystania z karty sportowej, pakietu opieki medycznej
  • pracę w standardowym systemie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).
  • program rekomendacji poleć do Randstad - poleć znajomego i zgarnij 1000 zł.

zadania

  • transport wewnętrzny towaru za pomocą wózka widłowego,
  • prace fizyczne związane z ręcznym załadunkiem i rozładunkiem,
  • praca ze skanerem.

oczekujemy

  • nie musisz posiadać praktyki na wózku, ale oczekujemy od Ciebie posiadania uprawnień UDT,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęci do podjęcia pracy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 917098310