2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bronowice
Dodane 09 maja 2024

Operator wózka widłowego-Magazynier

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:  Magazyniera/Operatora Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Modlniczka

Twoje Zadania:

  • Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

  • Wewnętrzny transport towaru w magazynie, przy pomocy wózka widłowego

  • Kompletowanie i wydawanie zamówień

Kogo szukamy:

  • Osoby rzetelnej, chcącej pracować i pozostać z Nami dłużej

  • Mile widziane uprawnienia UDT

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę na dwie zmiany - brak nocek

  • Wolne weekendy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki + premia kwartalna

  • Pracę w dużej firmie, która zapewnia możliwość szkolenia i awansu

Administratorem danych osobowych jest HRQ Ability Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-411) przy ul. Nad Strugą 7. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane - w oparciu o przepisy prawa - upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy lub do najbliższego biura HRQ Ability   Sp. z o.o.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917099461