2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Rembertów
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator wózka widłowego - Libet S.A. Kawęczyn

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Libet S.A. jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Mamy 5 Zakładów Produkcyjnych i pracujemy w 20-30 osobowych zespołach. Średni staż pracy naszych pracowników wynosi 10 lat, a średnia wieku to 45 lat. Obsługujemy węzły betoniarskie, pracujemy na wibroprasach, a końcowym etapem produkcji jest linia pakująca. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz razem z nami brać udział w tworzeniu produktów wysokiej jakości , to ta praca jest dla Ciebie.

Miejsce pracy: Kawęczyn, ul. Chełmżyńska 180

Twoje zadania to:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Dostarczanie materiałów i surowców

  • Składowanie i magazynowanie wyrobów gotowych

  • Współpraca z operatorem linii produkcyjnej

  • Prace porządkowe

    Oczekujemy od Ciebie:

  • Aktualne uprawnienia UDT na wózki jezdniowe

  • Praktycznego doświadczenia w obsłudze wózków jezdniowych

  • Odpowiedzialności i zaangażowania

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowych

    Do zaoferowania mamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Libet S.A.

  • Wynagrodzenie podstawowe +premia

  • Dostęp do wiedzy i podnoszenie kwalifikacji

  • Wewnętrzny program poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

  • ZFŚS

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 908114753