2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Brzesko
Dodane 14 maja 2024

Operator wózka widłowego

Wynagrodzenie

30,12 - 32,40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Pracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

EURO SERVICE jest częścią grupy FAST SERVICE prężnie działającej w branży usługowej, produkcyjnej, logistyki oraz outsourcingu procesów w organizacjach. Współpracujemy z 34 Klientami różnych branż, na terenie całej Polski w różnym zakresie, zależnym od potrzeb naszych Klientów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: BRZESKO

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą

- praca w systemie zmianowym (

- atrakcyjne wynagrodzenie – 30,12 - 32,40 zł/h brutto

- dodatek nocny – 5,05zł/h brutto

- dodatek do godzin weekendowych – 1 zł/h brutto

- możliwość osiągnięcia dodatkowego wynagrodzenia, uzależnionego od wydajności

- przyjazną atmosferę

- Posiłki regeneracyjne w okresie zimowym.

Zakres obowiązków:

- obsługa wózków widłowych

- rozładunek / załadunek palet z towarem oraz pustych

- piętrowanie oraz składowanie palet w regałach

- przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących na terenie firmy

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT - II WJO; dla osób nie posiadających uprawnień a chcących uzyskać takie kwalifikacji UDT organizujemy takie szkolenie w celu w nabyciu takich uprawnień)

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

- zaangażowanie, rzetelność i sumienność wykonywanych obowiązków

- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy również umieścić w swoich aplikacjach poprawną klauzulę odnośnie przetwarzania danych osobowych:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Nie czekaj! Aplikuj!

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z powyższą klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 858451820