2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Błonie
Dodane 29 maja 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DEKA-TRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Radonicach, Radonice 46b, 05-870 Błonie to dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna, podążająca za potrzebami swojego zespołu oraz Klientów. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz doskonalić procesy magazynowe z nami - dołącz do nas.

W związku z rozwojem nowego procesu poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator wózka widłowego w naszej siedzibie głównej, w Radonicach, koło Błonia.

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie wysokiego składowania, obecnie na 2 zmiany (6-14, 14-22),

  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych,

  • Przyjmowanie, składowanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniem,

  • Udział w inwentaryzacji,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej – praca w programie do prowadzenia gospodarki magazynowej.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny,

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office – warunek konieczny,

  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,

  • Odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy,

  • Doświadczenie w prowadzeniu zmiany – mile widziane (możliwość awansu).

Oferujemy:

  • Pracę stałą,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny pakiet premii,

  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za pracę w weekend,

  • Możliwość czasowego dostosowania grafiku pracy do indywidualnych potrzeb,

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Program poleceń pracowników,

  • Spotkania integracyjne,

  • Udział w inicjatywach dobroczynnych.

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 920128024