2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Brzeg Dolny
PCC
Dodane Dzisiaj o 10:00

Operator / Ustawiacz maszyn (wolne weekendy)

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

PCC Consumer Products Kosmet jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Głównym obszarem działalności spółki jest produkcja wyrobów pod markami własnymi (private label) dla największych sieci detalicznych w rejonie Europy Środkowo- Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny zakład produkcyjny stawiają PCC CP Kosmet w pozycji jednego z najsilniejszych graczy na rynku producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków.

Obecnie do spółki PCC CP Kosmet poszukujemy osoby na stanowisko:

Ustawiacz maszyn

Twoje zadania

  • ustawianie parametrów w procesie wytłaczania z rozdmuchem – produkcja opakowań z tworzyw sztucznych (HDPE) pod chemię gospodarczą i kosmetyki

  • bieżąca obsługa maszyn rozdmuchowych

  • obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym

  • kontrola pod względem jakościowym i ilościowym produktów, oraz kontrola prawidłowości prowadzonego procesu produkcyjnego

  • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Twój profil

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku - operator, ustawiacz maszyn lub technik utrzymania ruchu, technik serwisant

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane prace

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • sumienność i dbałość o szczegóły

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku)

Twoje korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji

  • umowa o pracę w stabilnej firmie

  • możliwość ubezpieczenia grupowego na życie w PZU

  • dofinansowanie karty Multisport, wczasów

  • dofinansowanie dalszej nauki: kursy, szkolenia, studia

  • zapewnienie nauki i współpracy z doświadczonymi pracownikami

  • turnieje sportowe

  • boisko i siłownia na terenie firmy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 828101201