2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Radomsko
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Urządzenia Przeładunkowego TERMINAL KONTENEROWY W RADOMSKU

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

LOCONI INTERMODAL S.A.

Firma z polskim kapitałem z siedzibą w Gdyni, jeden z największych operatorów intermodalnych i właściciel lądowych terminali kontenerowych w kilku miejscach w Polsce w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Operator Urządzenia Przeładunkowego

Opis stanowiska:

  • Przeładunki kontenerów z pociągów i samochodów przy wykorzystaniu dźwigu mobilnego typu KALMAR

  • Sprawdzanie stanu technicznego kontenerów

  • Sprawdzanie plomb – kontenery ładowne

  • Klasyfikowanie kontenerów do załadunków / napraw

  • Cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji kontenerów na placu

  • Pomoc przy serwisowaniu / naprawie urządzeń przeładunkowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i w weekendy

  • Mile widziane osoby, które pracowały na dużych/ciężkich urządzeniach

  • Mile widziane zdolności mechaniczne

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

Warunki pracy/oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premii i nagród

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Dopłata do karty MULTISPORT

  • Niezbędne narzędzia i odzież robocza

  • Pracę w zespole doświadczonych osób

Przyjmiemy też osoby bez uprawnień na maszyny typu reachstacker – finansujemy i organizujemy certyfikację dla pracowników bez uprawnień TDT

Prosimy zamieścić w CV poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust nr 133 poz. 883" Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 872647491