2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Niemce
PPMB Niemce S.A.
Dodane 27 maja 2024

Operator Urządzeń Energetycznych (Ciepłowniczych)

Lokalizacja

Niemce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PPMB Niemce S.A. – polska grupa kapitałowa w skład, której wchodzą podmioty o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Specjalizujemy się w produkcji silikatów pod marką UNISIL, a także stolarki aluminiowej, betonu towarowego oraz mebli. Rozwijamy swoją działalność  również w zakresie usług projektowych, deweloperskich, wykończeniowych, fotowoltaicznych, wydawniczych czy badań genetycznych. W związku dynamicznym rozwojem poszukujemy  kandydatów do pracy na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH (CIEPŁOWNICZYCH)

Miejsce pracy: Niemce k. Lublina

Twoje zadania:

  • Obsługa urządzeń energetycznych - kotłów parowych węglowych  oraz autoklawów (w procesie hartowania cegieł i bloczków silikatowych),

  • Monitorowanie pracy urządzeń cieplnych,

  • Współudział w realizacji  prac konserwacyjnych,  bieżących naprawach oraz  planowych remontach urządzeń cieplnych,

  • Realizacja planowych prac związanych z przygotowaniem urządzeń do obowiązkowych okresowych rewizji Dozoru Technicznego.

Nasze oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania systemu ciepłowniczego,

  • Uprawnienia energetyczne (G2) lub gotowość do ich uzyskania,

  • Sumienność i zaangażowanie w pracę,

  • Odpowiedzialność,

  • Otwartość na nową wiedzę i doświadczenia,

  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze urządzeń ciepłowniczych,

  • Mile widziane uprawnienia spawacza elektrycznego i gazowego,

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie  -  składające się z podstawy oraz premii miesięcznej,

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

  • Kompleksowe przygotowanie do objęcia  stanowiska pracy,

  • Możliwość uzyskania nowych kwalifikacji,

  • Możliwość rozwoju kariery w strukturach Grupy PPMB Niemce S.A.,

  • Dobrą atmosferę pracy w zagranym zespole współpracowników,

  • Bony na święta oraz dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

  • Brak doświadczenia zawodowego nie stanowi przeszkody, wszystkiego co potrzebne do pracy, nauczymy Cię na miejscu

Zapraszamy do aplikowania.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę PPMB Niemce S.A. danych osobowych podanych przeze mnie w przesłanej aplikacji  na potrzeby realizacji niniejszej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PPMB Niemce S.A., w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej PPMB Niemce S.A. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy. Wyrażam także zgodę [jeśli dotyczy] na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/łem w przesłanej aplikacji.”

Lokalizacja

Niemce,

Lubelskie

Lubelskie, Niemce
ID: 916396130