2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Bogdanka
MR BOGDANKA SP Z OO
Dodane 31 maja 2024

Operator Tokarki CNC na powierzchni

Lokalizacja

Bogdanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków
  • obsługa tokarki sterowanej numerycznie,
  • obróbka elementów, wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki skrawaniem,
  • kontrola jakości wykonywanych detali oraz efektywności procesu produkcji,
  • dbanie o stan techniczny maszyny oraz porządek w miejscu pracy,
  • współpraca z inżynierami w zakresie optymalizacji procesu obróbki skrawaniem.

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania
  • doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,
  • umiejętność czytania oraz analizy rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie,
  • umiejętność obsługi konwencjonalnych maszyn obróbki skrawaniem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miesięczna premia motywacyjna do wynagrodzenia
  • świadczenia świąteczne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną dofinansowaną przez Pracodawcę
  • dofinansowania do wczasów pod gruszą,
  • Pracowniczy Program Emerytalny dofinansowany przez Pracodawcę (PPE)
  • kwartalną nagrodę absencyjną
  • nagrodę jubileuszową,
  • karty żywieniowe
  • Program Poleceń Pracowniczych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bogdanka,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Bogdanka
ID: 917303355