2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Bełchatów
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator spalarni odpadów

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS STANOWISKA

·         obsługa techniczna spalarni odpadów

·         usunięcie żużli i popiołów

·         koordynacja eksploatacji wszystkich urządzeń spalarni

·         uczestnictwo w pracach remontowo-konserwatorskich spalarni

WYMAGANIA

·         wykształcenie min. zawodowe

·         dyspozycyjność – praca zmianowa w ruchu ciągłym

·         mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wykonywania pracy na stanowiskach  eksploatacji urządzeń ciśnieniowych i instalacji energetycznych SEP kat. E, gr. 1 i 2

·         mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub ciepłowniczej

·         mile widziane uprawnienia spawalnicze poparte doświadczeniem

OFERUJEMY

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         wynagrodzenie zasadnicze plus premia za efekty pracy

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         atrakcyjny pakiet socjalny (premia świąteczna, karta Multisport, dodatkowa opieka medyczna, dofinansowanie kolonii, możliwość ubiegania się o pożyczkę zakładową)

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 846424865