2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Janów-Nikiszowiec
Dodane 10 czerwca 2024

Operator Programista CNC - Tokarz CNC - 1 zmiana - Katowice

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Janów-Nikiszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ZRUE swoją działalność rozpoczęła w 1987 r. oferując usługi w zakresie produkcji, remontów i sprzedaży urządzeń mechanicznych i elektrycznych. Od początku swojego istnienia firma stawiała na wysoką jakość wykonywanych usług oraz dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Firma ZRUE od wielu lat jest partnerem w zakresie remontów urządzeń producentów takich jak: XYLEM, POWEN-WAFAPOMP, CELMA, STALKOWENT.

Obecnie poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko Operator / Programista CNC do obsługi tokarek jak również frezarek.

Wymagania i obowiązki:

 - współorganizowanie pracy działu obróbki skrawaniem CNC

 - doświadczenie na stanowisku programista/operator tokarek (ewentualnie frezarek) CNC (centra obróbcze DMG, Mikron, Doosan, EMCO)

 - znajomość oprogramowania i umiejętność pisania programów w środowisku Heidenhain/Fanuc

 - praktyczna znajomość rysunku technicznego

 - bardzo dobra praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem

 - ustawianie maszyn i produkcja detali zgodnie z rysunkiem wykonawczym

 - projektowanie i produkcja potrzebnego oprzyrządowania

 - dobór odpowiednich narzędzi skrawających i parametrów obróbki

 - znajomość oprogramowania CAD/CAM

 - tworzenie zapotrzebowania materiałowego i narzędziowego

 - współpraca z konstruktorem

 - szacowanie czasów produkcyjnych

 - umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:

 - umowę o pracę

 - atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i zaangażowania

 - wynagrodzenie zawsze na czas

 - płatności w systemie miesięcznym

 - możliwość zakwaterowania / pakiet relokacyjny dla osób spoza regionu

 - system jednozmianowy (godziny pracy mogą zostać uzgodnione)

 - możliwość rozwoju i awansu

 - szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

Gwarantuję uczciwość i przyjemne warunki pracy. Nie jesteśmy kołchozem, gdzie panuje nerwówka, tylko niewielką firmą rozwijaną od 35 lat, w której są partnerskie relacje. Świadczą o tym pracownicy będący z firmą od samego początku po dziś dzień i przywiązani do firmy zadowoleni klienci.

Jeśli nasza oferta pracy Cię zainteresuje prześlij nam swoje CV, ale możesz też swoimi słowami napisać o swoim doświadczeniu zawodowym, abyśmy mogli Cię bliżej poznać.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę ZRUE przy procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Janów-Nikiszowiec
ID: 731992586