2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Podgórze Duchackie
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator/ka procesu sterylizacji

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie CitoNet – Kraków Sp. z o.o. - spółka należąca do Grupy TZMO – specjalizująca się  w sprzedaży i dystrybucji materiałów medycznych oraz kompleksowych usługach sterylizacji i prania dedykowanych dla placówek medycznych, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Citonet, ul. Gromadzka 52 Kraków

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu sterylizacji, w tym: przyjęcie materiału medycznego, mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie, konfekcjonowanie, zapakowanie i oznakowanie, sterylizację, wydanie materiału.

NASZE WYMAGANIA:

  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • silna motywacja do pracy

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie średnie, zawodowe

  • zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • tytuł technika sterylizacji,

  • prawo jazdy kat. B.

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • trzyzmianowy system czasu pracy (8-godzinny, od poniedziałku do piątku

  • świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, świąteczne świadczenia pieniężne, dostęp do karty sportowej,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej sterylizatorni,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 780549012