2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Zawadzkie
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator procesu powlekania

Lokalizacja

Zawadzkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko : OPERATOR PROCESU POWLEKANIA

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·         wynagrodzenie godzinowe + premia

·         możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·         ubezpieczenie grupowe

·         świadczenia socjalne

Wymagania:

·         zaangażowanie

·         wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziane techniczne

·         mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę z poziomu 0 (możliwość zrobienia kursu)

Obowiązki:

·         obsługa stanowisk i urządzeń produkcyjnych

·         Obsługa suwnicy

·         obsługa wózka widłowego

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV na adres: proma(at)proma.com.pl

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez PROMA Sp. z o.o. z siedzibą ul. Lubliniecka 10, 47-120 Zawadzkie, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu:

-przeprowadzenia obecnej rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PROMA Sp. z o.o.

- Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że: – mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rodo(at)proma.pl – wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest PROMA Sp. z o.o., ul. Lubliniecka 10, 47-120 Zawadzkie.

Lokalizacja

Zawadzkie,

Opolskie

Opolskie, Zawadzkie
ID: 830328504