2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Zwięczyca
Dodane 10 maja 2024

Operator pras wykrawających - wykrawarek/giętarek (m/k) - Niemcy

Wynagrodzenie

12 200 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zwięczyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta, który projektuje, produkuje i dostarcza sprężyny, części tłoczone i gięte do niemal wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie, poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn konwencjonalnych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, głównie maszyn wykrawających i gnących (pras/wykrawarek/giętarek)

  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,

  • dbanie o czystość stanowiska pracy,

  • konserwacja urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator maszyn,

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze pras, wykrawarek, giętarek,

  • wykształcenie techniczne,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2,

  • posiadanie samochodu w celu dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,

  • stawkę 17 euro/h brutto,

  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,

  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Mauer (69256).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Zwięczyca,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zwięczyca
ID: 917310221